Szczegóły oferty

Borcz

Borcz

Działka - sprzedaż 110 000 PLN 33,35PLN/m2
 / 3298 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3298 m2 dla której wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.
Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 42 x 77. Teren płaski i wolny od linii energetycznych. Działka w znacznej mierze zarośnięta samosiejkami - do pozostawienia bądź wycięcia we własnym zakresie.

MEDIA:
Prąd 300m od działki. Woda oraz kanalizacja na chwilę obecną ok. 650m od działki.

DROGA:
Dojazd płytami yomb oraz 300m wydzieloną drogą wewnętrzną (do zrobienia), wjazd na działkę od strony południowej.

WARUNKI ZABUDOWY:
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, powierzchnia zabudowy 7%, dach dwuspadowy 20-45 stopni, wysokość zabudowy 9,5m, maksymalnie 2 kondygnacje.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej