Szczegóły oferty

Małkowo

Małkowo

Działka - sprzedaż 232 000 PLN 40PLN/m2
 / 5800 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy działki położonej w Małkowie, bardzo cichym i kameralna sąsiedztwie, usytuowana w otulinie lasu.
Jest możliwość zakupu drugiej działki o pow. 15800m2.
Dla nieruchomości spełnia idealne warunki pod zagospodarowanie siedliska, gospodarstwa agroturystycznego lub stadniny koni.

Atutem tej nieruchomości jest ekspozycja względem stron świata, a mianowicie wjazd na działkę od strony północnej, niepowtarzalne położenie przy ścianie lasu miejsce, w sąsiedztwie , okolica przepełniona zielenią.

Małkowo, to spokojna i cicha miejscowość, w sąsiedztwie nowe piękne domy, wyjątkową architektura terenu, piękne zagajniki, lasy, jezioro żurawie .


Idealne połączenie z Trójmiastem, możliwość dojazdu komunikacją miejską, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura.
Polecam i zapraszam na prezentacje nieruchomości.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Szczegóły

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej