Szczegóły oferty

Kobysewo

Kobysewo

Działka - sprzedaż 90 000 PLN 60PLN/m2
 / 1500 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Kobysewo - (gmina Przodkowo) na sprzedaż działki budowlane, dla których została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy na budynek mieszkalny, jednorodzinny.

Działki w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 23m x 62m. Teren dobrze nasłoneczniony, suchy, równy i wolny od linii energetycznych.

Oferta dotyczy działki o powierzchni 1500m2. Dostępne są również sąsiednie działki o podobnej powierzchni jak i działki o powierzchni 1993m2.

DOJAZD: Dojazd do działki początkowo płytami yomb, potem krótki odcinek drogą gruntową.

MEDIA: W drodze położony gazociąg, woda i prąd w odległości 30 metrów od działki. Kanalizacja doprowadzona do każdej działki (studzienka kanalizacyjna na działce).

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Szczegóły

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej