Szczegóły oferty

Borcz

Borcz

Działka - sprzedaż 399 960 PLN 40PLN/m2
 / 9999 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki położonej w Borczu (do wydzielenia) o powierzchni od 3000 do 10.000 m2. Na wydzielanym obszarze gmina opracowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Obszar ma mieć przeznaczenia - zabudowa mieszkaniowa. Działka znajduje się przy ulicy Nowowiejskiej.

Cena ofertowa 40zł/m2!

Działka do wydzielenia w kształcie prostokąta o wymiarach około 75 x 134 metrów. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek o powierzchni od 3000m2.

Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i wolny od linii energetycznych. Piękna okolica.

MEDIA
Prąd w okolicy 600m, wodociąg 660m.

DROGA:
Z drogi asfaltowej dojazd drogą gminną - ok. 880m szutrowy odcinek drogą gminą. Droga ta ma być do końca 2021 roku wyłożona płytami yomb.

OKOLICA:
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. 1,3km do najbliższej stacji paliw, 10km do centrum Żukowa, 30km do centrum Gdańska

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej