Szczegóły oferty

Brodnica Górna

Brodnica Górna

Działka - sprzedaż 67 210 PLN 65PLN/m2
 / 1034 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej położonej w południowej części Brodnicy Górnej, dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

OPIS: Działka o powierzchni 1034m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach ok. 25x40m. Wjazd na działkę od północy! Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i delikatnie wznoszący się od kierunku drogi. Działka wolna od linii energetycznych.

WARUNKI ZABUDOWY: powierzchnia zabudowy 18%, wysokość zabudowy 10m, dach dwuspadowy 40-45 stopni. Powierzchnia biologicznie czynna min. 30%.

DOJAZD: Dojazd do działek drogą asfaltową, potem odcinek ok 430m drogą gruntową - gminną.

MEDIA: W drodze przy działkach położony jest wodociąg, prąd oraz linia telekomunikacyjna.

OKOLICA: Brodnica Górna położona jest na Pojezierzu Kaszubskim. Wyróżnia się przepięknym krajobrazem, bogatym w tereny leśne i jeziora.
Miejscowość bardzo prężnie się rozwija. Po linii prostej do jeziora 540m. 2km do punktu widokowego Złota Góra. W odległości 1km szkoła podstawowa, kościół oraz dwa sklepy spożywcze.

Dostępne są również inne działki o zbliżonych powierzchniach.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej