Szczegóły oferty

Kolonia

Kolonia

Działka - sprzedaż 170 000 PLN 13,93PLN/m2
 / 12200 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 12.200m2. Działka oznaczona w ewidencji jako: las (9800m2) oraz RV (2400m2), przy czym kontur lasu wskazuje powierzchnię 1106m2 jako rola.

OPIS: Działka o nieregularnym kształcie i wymiarach około 100m (szerokość frontu) x 90m i 94m (długość boków) x 145 (szerokość tyłu). Teren płaski, suchy i wolny od linii energetycznych. Wjazd na działkę od strony północnej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka w pełni zadrzewiona - istnieje możliwość częściowej wycinki lasu na zachodniej części działki, tj. trójkąt w załączonych zdjęciach.

MEDIA: Woda w drodze przy działce. Prąd i linia telekomunikacyjna w odległości około 130m.

DOJAZD: Dojazd do działki gminną drogą wyłożoną płytami yomb.

OKOLICA: W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna. 400m do sklepu Spożywczego. 11km do plaży nad Jeziorem Łapalickim.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej