Szczegóły oferty

Skrzeszewo Żukowskie

Skrzeszewo Żukowskie

Działka - sprzedaż 85 000 PLN 93,30PLN/m2
 / 911 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 911m2 dla której wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.

OPIS: Działka w kształcie trapezu o wymiarach około 28m (szerokość frontu) x 28m i 35m (długość) x 29 (szerokość tyłu). Teren płaski, dobrze nasłoneczniony i wolny od linii energetycznych. Działka znajduje się na wzgórzu.

MEDIA: Podstawowe media, tj. woda, prąd i gaz znajdują się obecnie 200m od granicy działki, przy czym w sierpniu mają ruszyć przy działkach sąsiednich inwestycje budowlane, a media będą stopniowo podciągane bliżej.

WARUNKI ZABUDOWY: Powierzchnia zabudowy do 12,5%, wysokość zabudowy 9m, dach dwuspadowy o nachyleniu 35-45 stopni, szerokość elewacji frontowej 15m, kierunku kalenicy nie ustala się.

DOJAZD: Drogą asfaltową gminną oraz odcinek ok. 200m drogą polną (zostanie ustanowiona służebność) - obecnie tylko wytyczona geodezyjnie. Wjazd na działkę od strony południowej.

OKOLICA: Działka znajduje się w odległości 16km do Centrum Handlowego Gdańsk Szczęśliwa, 2,4km do szkoły podstawowej w Przyjaźni. 6km do planowanego węzła obwodnicy Żukowa "Lniska". Około 300m w najbliższym punkcie do przebiegu planowanej obwodnicy Żukowa.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej