Szczegóły oferty

Warzenko

Warzenko

Mieszkanie - wynajem 1 400 PLN 58,33PLN/m 2
24 m2  Pokoje: 1 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Warzenko- nad jeziorem Tuchomskim, ok. 10km od Gdyni, mieszkanie w domu wolnostojące z niezależnym wejściem o pow. 24m2 i działce 600m2.
Nieruchomość przygotowana do zamieszkania, dla czterech osób. Koszt od osoby to 25zł za dobę, przy czterech osobach, plus za zużycie wody i prądu 150zł miesięcznie. Natomiast, przy dwóch osobach koszt najmu, to 700zł od osoby oraz koszta zużycia wody i prądu.
Mieszkanie położone jest na parterze składa się z pokoju, który jest umeblowany- duża szafa ubraniowa, cztery łóżka, telewizor,stół.
Otwarta kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną z naczyniami i zastawa , sprzęt AGD - kuchenka, lodówka, pralka.
Łazienka z prysznicem oraz WC.
Nieruchomość ogrodzona, gustownie zagospodarowana,przewidziane są na posesji miejsca parkingowe.
Bardzo atrakcyjne położenie w pobliżu lasu, do jeziora ok. 100m, cicha i spokojna miejscowość a jednocześnie bardzo blisko do Trójmiasta.
Polecam i zapraszam do oglądania!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).