Oferta dotyczy sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miejscowości BOJANA.
Działka o pow. 12500m2, przeznaczona w miejscowym planie pod cele usługowo- produkcyjne z szerokim wachlarzem zastosowania.
Obecnie zabudowana obiektem o powierzchni całkowitej 3345m2k który jest przygotowany do ewentualnej kontynuacji w zakresie gastronomiczno hotelowych usługach.
Pięknie zagospodarowanym terenem rekreacyjnym oraz zapleczem parkingowym.
Budynek jest przeznaczony pod działalność usługową- produkcyjną, można np.; realizować działalność gastronomiczną, hotelowa itp.
Składa się z dużej sali np.konferencyjnej, czy weselnej,spotkania integracyjne itp.. z niezależnym wejściem i dostępem do łazienek oraz części gastronomicznej.
Następnie, w dalszej części znajdują się jeszcze dwie mniejsze sale o podobnym przeznaczeniu.
Nieruchomość wyposażona jest w następujące instalacje;
– instalacja wodociągowa
– instalacja kanalizacyjno- sanitarna
– instalacja centralnego ogrzewania
– instalacja alarmowa
– monitoring
– instalacja telefoniczna
Część budynku zaadaptowano na biuro oraz część socjalną i mieszkania.
W budynku znajdują się dwa mieszkania z niezależnymi wejście , które rozplanowano następująco;
– duża odrębna kuchnia
– salon
– łazienka
– trzy sypialnie
– kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze.
Obszar to głównie to korytarz przemysłowo usługowy.
W promieniu 10 km lotnisko, 4 km – trójmiejska obwodnica, przystanek komunikacji miejskiej co gwarantuje bardzo dobre połączenie z Trójmiastem.
MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Przeznaczona pod wszelką działalność gospodarczą produkcyjno- usługowa
Zagospodarowanie terenu w MPZP przeznacza teren:
– obiekty produkcyjne i zabudowa usługowa
– forma zabudowy bez ograniczeń
– profil obiektów produkcyjnych i zabudowy usługowej
– dopuszcza się centra wystawiennicze i logistyczne, centra hotelowo- konferencyjne
– dopuszcza się realizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych i lokali mieszkalnych wbudowanych w budynki produkcyjne i usługowe przeznaczone na potrzeby własne
– dopuszcza się do 50% zabudowy działki
– wysokość do 12m
– elewacja frontowa bez ograniczeń
– parametry dachu – dwu lub czterospadowe
MEDIA
Woda, prąd, kanalizacja, gaz.
OPIS
Działka płaska, sucha, zjazd z bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość jest ogrodzona i zagospodarowana.
Zabudowana budynkiem o pow całkowitej 3345m2.
W miejscowości liczne duże zakłady produkcyjne oraz hale magazynowe, duże zakłady produkcyjne, składy budowlane, lokale gastronomiczne, szkoła, przedszkola, usługi rzemieślnicze itp.
Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.
Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją
Kontakt:
Krystyna Magrian
tel: 518-515-215
k.magrian@horyzont-n.pl
nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 21971