BABIDÓŁ,

gdański,

pomorskie

Nr oferty: 4965/260/OGS

Działka idealna na agroturystykę, stadninę koni.

Wyłączność

Sprzedaż

Cena: 1690000 zł

Cena za metr: 77.88 zł

Rynek: WTÓRNY

Powierzchnia działki: 21700 m2

Udostępnij:

Facebook
WhatsApp
Email
Drukuj

Opiekun nieruchomości:

zaslepka

Longina Szpinek

Nr licencji: 11587

Parametry oferty:

Powierzchnia działki: 21700 m2

Rodzaj działki: ROLNO-BUDOWLANA

Media: EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ

Droga dojazdowa: KOSTKA BRUKOWA

Przeznaczenie w planie zagosp.: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług

Kształt działki: NIEREGULARNY

Opis oferty:

Babi Dół , gmina Kolbudy, działka o powierzchni 2,17 ha ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako, częściowo 1700m2 – 4.MN/U (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej) oraz 2 ha – 3.R (teren rolniczy).

OPIS: Piękna duża działka, idealna na prowadzenie agroturystyki, szkółki ogrodniczej ( istniejące tunele ogrodnicze ) albo na szkółkę jazdy konnej. Działka o wymiarach zewnętrznych około 200 m x 270 m oraz szerokości 30-50 m. Teren został dobrze zagospodarowany i zadbany.
Na pierwszym obszarze około 1700m2 stanowiącym teren zabudowy MN/U znajdują się dwa budynki. Pierwszy parterowy około 85m2 składa się z salonu, sypialni, jadalni kuchni oraz łazienki jak i około 15m2 zamkniętego ganku. Drugi o powierzchni 50m2 z możliwym do zaadoptowania poddaszem jest jedną salą rekreacyjną z toaletą oraz około 40m2 przerobionym pomieszczeniem będącym zimowym ogrodem z małym basenem. Teren ten jest pełny różnorodnej zadbanej roślinności ozdobnej (kwiaty, iglaki etc.). Znajduję się tutaj również małe oczko wodne.
Na pozostałych 2ha znajduje się teren zielony, ogród, dwa stawy (ok. 500m2 oraz 80m2), cztery szklarnie z doprowadzonym systemem nawodnienia, budynek gospodarczy o powierzchni około 60m2 na sprzęt gospodarczy. Około 5000m2 stanowi 30 letni sad, zaś 6000m2 to obszar porośnięty drzewami będący niejako prywatnym lasem (w rejestrach wciąż jako rola).

Idealna nieruchomość do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej!

MIEJSCOWY PLAN:
Cały teren został objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na części działki oznaczonej jako MN/U ustalono zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi z wyłączeniem warsztatów samochodowych blacharskich i lakierniczych, stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów, szpitali i domów opieki społecznej, usług handlu o pow. sprzedaży pow. 100m2 każda, baz, składów, stacji paliw, bez ustalenia proporcji między funkcjami. Powierzchnia zabudowy max 25%, minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej 50%, wysokość zabudowy 9m, dachy dwuspadowe. Teren położony w strefie ochrony konserwatorskiej, niemniej znajdujące się na działce budynki nie są współtworzącymi historyczny klimat zabudowy wsi ani nie są wpisane do gminnej ewidencji budynków.

MEDIA:
Na terenie działki przyłączone: prąd, wodociąg, kanalizacja oraz telekomunikacja. Możliwość podłączenia gazu – biegnie w granicy działki.

DROGA:
Dojazd do działki gminną drogą wyłożoną kostką brukową.

OKOLICA:
15 km do Gdańska!
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Teren od północy przylega do Państwowego lasu. Przy działce znajduje się gminny plac zabaw. Do centrum Kolbud (Rondo) zaledwie 1,6km. Podobna odległość do 1 z 4 przedszkoli jak i centrum handlowego (Pepco, Rossman, Netto). Niecałe 3km do szkoły podstawowej oraz poczty. 2,5km do Kąpieliska Gminny Kolbudy.

Zapraszam na prezentację w terenie!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Kontakt:
Longina Szpinek
tel: 513-012-514
l.szpinek@horyzont-n.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 11587

Najnowsze w tej kategorii:

.

NR: 5205/260/OGS

DZIAŁKA

NA Sprzedaż

KAMIEŃ,

wejherowski,

pomorskie

Działka: 2000 m2

Cena: 440000 zł

.

NR: 5206/260/OGS

DZIAŁKA

NA Sprzedaż

BUDOWLANA

KAMIEŃ,

wejherowski,

pomorskie

Działka: 1400 m2

Cena: 280000 zł

.

NR: 98/260/OMW

MIESZKANIE

NA WYNAJEM

GDYNIA,

WITOMINO,

GDYNIA,

pomorskie

Całkowita: 30 m2

Czynsz: 1700 zł

SZYBKI KONTAKT

lub wypełnij formularz poniżej, a my się odezwiemy najszybciej jak się da: