OSTRÓŻKI,

gdański,

pomorskie

Nr oferty: 5018/260/OGS

Ostróżki piękna działka budowlana o pow. 1029m2

Sprzedaż

Cena: 205800 zł

Cena za metr: 200 zł

Rynek: WTÓRNY

Powierzchnia działki: 1029 m2

Udostępnij:

Facebook
WhatsApp
Email
Drukuj

Opiekun nieruchomości:

zaslepka

Longina Szpinek

Nr licencji: 11587

Parametry oferty:

Powierzchnia działki: 1029 m2

Rodzaj działki: BUDOWLANA

Media: EN. ELEKTR., KANAL.SANIT.

Droga dojazdowa: ASFALTOWA

Przeznaczenie w planie zagosp.: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej

Kształt działki: PROSTOKĄT

Długość działki: 36 m

Szerokość działki: 28 m

Opis oferty:

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1029m2 położonej w miejscowości Ostróżki (Pręgowo Górne), 5 km od Kolbud, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami.

OPIS: Działka o powierzchni 1029m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wjazd na działkę od wschodu lub południa. Teren dobrze nasłoneczniony. Działka płaska. Przez północny koniec działki przebiega linia energetyczna niskiego napięcia jak i linia telekomunikacyjna – poza pasem nieprzekraczalnej linii zabudowy, co znaczy że nie utrudnia posadowienia na niej budynku.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: powierzchnia zabudowy 25%, wysokość zabudowy 9m, dach dwuspadowy – 40-45 stopni, powierzchnia biologicznie czynna min 50% – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami. Możliwa zatem zabudowa tylko mieszkaniowa albo tylko usługowa.

DOJAZD: Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Wjazd na działkę – z drogi asfaltowej wjazd w drogę szutrową, następnie bezpośrednio na działkę.

MEDIA: W drodze przy działce kanalizacja oraz prąd. W roku 2022/2023 ma też zostać dociągnięty do działek gazociąg. Do wodociągu gminnego na chwilę obecną ok 400m.

OKOLICA: Ostróżki to piękna, mała i spokojna wieś która powoli acz sukcesywnie się rozrasta. W Ostróżkach znajduje się wiejska świetlica. W sąsiedztwie działki nadleśnictwo Kolbudy. Teren znajduje się w strefie ochronnej pośredniej komunalnego ujęcia wód podziemnych „Pręgowo”. Najbliższy sklep w Buszkowych znajduje się 2km od działki. Do szkoły podstawowej w Pręgowie 2,6km. Sklep Lewiatan 2,5km. Do Centrum Kolbud a zarazem takich sklepów jak Netto, Pepco, Rossmann zaledwie 5km. Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących naturę. W pobliżu działki znajduje się kompleks lasów rezerwatu Jaru Radunia. 6km do Przystani – Kąpieliska Gminnego Kolbudy.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Kontakt:
Longina Szpinek
tel: 513-012-514
l.szpinek@horyzont-n.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 11587

Najnowsze w tej kategorii:

Wyłączność

.

NR: 5185/260/OGS

DZIAŁKA

NA Sprzedaż

BUDOWLANA

DONIMIERZ,

wejherowski,

pomorskie

Działka: 1200 m2

Cena: 115000 zł

.

NR: 5205/260/OGS

DZIAŁKA

NA Sprzedaż

KAMIEŃ,

wejherowski,

pomorskie

Działka: 2000 m2

Cena: 440000 zł

.

NR: 5206/260/OGS

DZIAŁKA

NA Sprzedaż

BUDOWLANA

KAMIEŃ,

wejherowski,

pomorskie

Działka: 1400 m2

Cena: 280000 zł

SZYBKI KONTAKT

lub wypełnij formularz poniżej, a my się odezwiemy najszybciej jak się da: