DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
134 700 PLN
150 PLN/m2
CHWASZCZYNO
Opis
Oferta dotyczy działek położonych w Chwaszczynie, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę. jednorodzinną.
Propozycja dotyczy kompleksu działek do wyboru o pow.898 m2, 895m2, 894m2, 1118m2, 1101m2, 1004m2. Media w granicy działki takie jak prąd, woda, gaz.
W zasady zagospodarowania terenu ustalono następujące warunki;
- wysokość zabudowy do 9m
- dach budynku dwuspadowy, nad częścią garażowa dopuszcza się dach płaski.
- dowolność kierunku kalenicy
- dopuszcza się podpiwniczenia
Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony, zadbana i uporządkowana.
Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny,do Gdyni,Gdańska, możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej.
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem Chwaszczyna, doda tej okolicy dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom.
Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę i kontakt z naturą oraz wysoki standard, który w niedalekiej przyszłości zapewni zamknięte osiedle.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska