DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
92 120 PLN
70 PLN/m2
MECHOWO
Opis
Mechowo – kompleks działek do wyboru, pow. od 1316m2. Odległość ok. 9 km do Pucka, ok. 14 km do Władysławowa, ok. 20 km do Wejherowa. Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości z niepowtarzalnym panoramicznym widokiem na całą okolice. Położone w niedalekiej odległości Puszczy Dażlubskiej.
Kształtem zbliżone do prostokąta, idealne ułożenie względnie stron świata, strona frontowa działki od północy, a część ogrodowa od południa. Na ten obszar została wydana decyzja o warunkach zabudowy.
Cicha spokojna okolica pozwalająca na wypoczynek od miejskiego zgiełku.
W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Teren położony 200 m od ulicy. Dostępne takie media jak; woda, prąd, gaz, kanalizacja w trakcie realizacji.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

PrądW drodze

GazW drodze

Droga dojazdowaUtwardzona