Szczegóły oferty

Borkowo

Borkowo

Dom - sprzedaż 749 000 PLN 1 726,44PLN/m 2
433.84 m2  Pokoje: 16 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 235,13 m2. Budynek został zaprojektowany jako budynek mieszkalny z pokojami noclegowymi i w projekcie był podzielony na 6 osobnych apartamentów składających się każdy z trzech pokoi w tym jednego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W tej chwili dom został podzielony na 2 części w lustrzanym odbiciu które stanowią dwa osobne lokale jak w zabudowie bliźniaczej. Każda z części ma osobne wejścia oraz media.

MEDIA I INSTALACJE
Woda, prąd, gaz, kanalizacja. Budynek przystosowany do każdego rodzaju ogrzewania. Częściowo rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

DZIAŁKA
Działa w kształcie prostokąta o wymiarach 34 x 45, płaska, sucha, ogrodzona siatką. Dojazd drogą gminną.

W odległości niespełna 2.5 km od nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura miejska.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej