Szczegóły oferty

Sierakowice

Sierakowice

Dom - sprzedaż 1 199 000 PLN 3 003,06PLN/m2
399.26 m2  Pokoje: 14 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż nieruchomość położona w Sierakowicach, gmina Sierakowice, zabudowana domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej/dwulokalowiej oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny częściowo podpiwniczony.

Lokale stanową odrębne nieruchomości z własnymi księgami wieczystymi oraz odrębnymi wejściami.

Budynki posadowione są na dużej działce o powierzchni 1.380 m2. Działka ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (dwa wjazdy na działkę). Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości w bardzo atrakcyjnej części Sierakowic.

Lokal nr 1 o powierzchni 214,33m2, składa się z:
8 pokoi, kuchni, 2 łazienek, holu i klatki schodowej.
Pomieszczenia przynależne: piwnica gospodarcza.

Lokal nr 2 o powierzchni 184,93m2, składa się z:
6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, 2 holi.
Powierzchnia przynależna: piwnica gospodarcza.

Budynek mieszkalny w dobrym stanie. Budynek gospodarczy do remontu lub przebudowy.

Lokale ogrzewane niezależnymi piecami (jeden na pelet, drugi węglowy). Przy działce znajduje się gazociąg i istnieje możliwość podłączenia budynku do sieci. Budynek posiada podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacji.

Budynek mieszkalny idealny jako inwestycja na wynajem lub samodzielnego zamieszkania. Działka duża z możliwością wybudowania drugiego budynku mieszkalnego lub adaptacji budynku gospodarczego na cele mieszkalne.

Zapraszam do prezentacji.

Krystian Szpinek

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej